Naše produkty

Investice

Přemýšlíte jak získat peníze až budete v důchodu, nebo na studia pro své děti? Leží Vám teď peníze
doma pod polštářem a nevíte kam s nimi? Investujte. Finanční prostředky vložené do investičních
nástrojů Vám nejen uchovají hodnotu peněz, ale také Vám je pomůžou zhodnotit: spořící účty, termínované vklady, podílové listy, akcie, aj.

Spoření

V rámci spoření lze vybírat z produktů stavební spoření nebo doplňkového penzijního spoření.

Stavební spoření je stále oblíbeným produktem. Je pro ty z Vás kteří teprve budete řešit otázku bydlení a máte část finančních prostředků. K Vašim finančním prostředkům vložených do stavebního spoření přibudou i peníze získané ze státní podpory (získání státní podpory je vázáno na dobu spoření nejméně 6 let, maximální podpora činí 10% z vkladu, max. 2 tis. korun ročně). Po ukončení spoření můžete požádat o úvěr ze stavebního spoření, nebo peníze vybrat a použít na jakýkoliv účel.

Pojištění

Pojištění je jedním ze základů finančního poradenství. Nikdo z nás neví co bude zítra, zajistěte si proto svůj majetek, rodinu, své cennosti, ještě dnes. Dobře sjednaným pojištěním získáte vy a vaše rodina jistotu pro případ nepředvídatelných událostí. Pojištění vozidla (motorky), pojištění bytu, domácnosti, rodinného domu, rekreačního objektu životní pojištění, důchodové pojištění, cestovní pojištění, pojištění dětí, pojištění odpovědnosti a podnikatelských rizik.

Úvěry

Láká Vás bydlení ve svém? Krásný dům se zahrádkou je Vašim snem? Přestaňte snít a začněte realizovat. Mít svůj prostor k bydlení je jednou ze základních potřeb člověka. Zajišťujeme například hypoteční úvěry, úvěry ze stavebního spoření, americká hypotéka nebo spotřebitelské úvěry.